Rack skrine pre telekomunikačné a dátové rozvody

Rack skrine pre dokonalú ochranu vašich zariadení

Rack skrine predstavujú ideálne riešenie pre telekomunikačné, dátové a iné rozvody  štruktúrovanej kabeláže. Umožňujú integráciu rozličných systémov (ako napríklad KD, CCTV, RTV, LAN a iné), a to v domácnostiach i vo firmách. Výhodou je ich variabilita vnútorného usporiadania vďaka dostupnosti mnohých doplnkov.

Dnes sa už každá technická miestnosť novostavby rodinného domu takmer nezaobíde bez rackovej skrine kde sú centralizované televízne, internetové, alarmové či kamerové rozvody ktoré vedia byť v prípade potreby zálohované aj záložným zdrojom.

Rack skrine uchovávajú zariadenia v optimálnych pracovných podmienkach, čím prispievajú k ich bezproblémovej funkčnosti a dlhodobej životnosti. K pozitívam možno zaradiť aj pomerne ľahkú hmotnosť a vysokú nosnosť skríň. Medzi najčastejšie používané patria 19´´ rack skrine, ktoré sú kompatibilné s väčšinou serverových jednotiek.

Vlastnosti rack skriní

Naša ponuka zahŕňa visiace rack skrine aj voľne stojace rack skrine, ktoré sa maximálne prispôsobia vašim priestorovým možnostiam. Vyznačujú sa prívetivým dizajnom, estetickou vizualitou, vysokou kvalitou použitého materiálu, spracovania a stupňa ochrany, ako aj výbornými úžitkovými vlastnosťami.

K ich ďalším charakteristikám patrí odolná oceľová konštrukcia, predné dvere so zámkom (zasklené tvrdeným sklom), odnímateľné bočné panely, otvory na efektívne chladenie (ventiláciu) a káblové priechodky v hornej aj dolnej časti. Rack skrine sú navrhnuté tak, aby umožňovali čo najrýchlejšiu a najjednoduchšiu montáž či demontáž svojho obsahu a zároveň aj jeho ochranu proti neoprávnenému prístupu.

Rack skrine pre lepšiu organizáciu

Naše rack skrine sú garanciou pohodlnej inštalácie zariadení a ich ochrany pred mechanickým poškodením. Je možné uchytiť ich na stenu, položiť na podlahu či na stôl v serverovni. Vo všeobecnosti sa odporúča umiestniť racky do technickej miestnosti. Dôležité je, aby bola primerane klimatizovaná a suchá. Na výber máme rack skrine viacerých značiek, modelov a farebných prevedení. Samozrejmé je kvalitné príslušenstvo a nesmie chýbať ani záruka. Garantujeme pomerne rýchle dodanie rack skríň (v závislosti od aktuálnych skladových zásob).

Nezabúdajte, že eltrox je vaším dôveryhodným partnerom aj pre monitorovanie (kamerové systémy, kamery), alarm, IT zariadenia, elektroniku (elektrocentrály, meniče napätia, nabíjačky, ventilátory, merače hrúbky laku, drony, batérie6V a 12 V, trakčná batéria a i.), TV a multimédia a mnoho iného sortimentu. Nakupujte bezpečne, rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu.