Kamerový systém pre ochranu a bezpečie vás i vášho majetku

Kamerový systém – dokonalý monitoring všetkého, čo sa u vás deje

Kamerový systém je zložený z niekoľkých častí, ktoré sú spolu prepojené (kamery, inštalačný materiál, rekordér, HDD a softvér). Ide o perfektnú ochranu domácnosti, firmy, chaty či iného majetku, vďaka ktorej vždy viete, čo sa u vás deje. Dôležitý je správny výber, inak riskujete, že váš objekt nebude dostatočným spôsobom chránený. Kamerový systém na dom či inú nehnuteľnosť nie je fyzickou ochranou, avšak vo výraznej miere sa podieľa na odhalení páchateľa/ov či objasnení nepríjemnej situácie týkajúcej sa krádeže, vandalizmu či inej nezákonnej udalosti.

V eltrox nájdete kamerové sety pre dokonalé monitorovanie situácie. Náš sortiment zahŕňa analógové kamery, IP kamery, HD-CVI kamery, AHD kamery, HD-TVI kamery či endoskopické kamery. Mimoriadne obľúbený je kamerový systém wifi, ktorý si nevyžaduje kabeláž, stačí mu internetové pokrytie v monitorovanom priestore).

Špičkový kamerový systém

Dnes už kamerový systém neslúži len na monitorovanie priestoru. Oblasť kamier vďaka technickému pokroku napreduje míľovými krokmi a vy si tak môžete zakúpiť spoľahlivého pomocníka, ktorému nič neunikne. U nás si vyberte kamerový systém tvorený prvotriednymi kamerami, ktoré poskytujú kvalitný záznam počas dňa aj v noci (jedným z rozhodujúcich parametrov je rozlíšenie kamery, od ktorého záleží aj uhol záberu). Samozrejmosťou sú detaily ako výborná ostrosť obrazu aj v náročnejších svetelných podmienkach, pohodlné ovládanie, spoľahlivé ukladanie záznamu a v neposlednom rade aj pevná konštrukcia kamery, ktorá odolá poveternostným podmienkam počas celého roka.

Odborníci na kamerové systémy

Kamerový systém je potrebné správne namontovať a nakonfigurovať. Túto činnosť môžete zveriť do rúk skúseným profesionálom, ktorí sú garanciou efektivity, dlhej životnosti kamier a v neposlednom rade aj bezproblémového chodu celého kamerového systému alebo si môžete na základe našich rád kamerový systém namontovať aj sami. Nezabúdajte, že kamerový systém musí byť nainštalovaný tak, aby zorný uhol jednotlivých kamier nezasahoval na pozemok suseda, a teda nenarúšal jeho právo na súkromie. Musí spĺňať požiadavky EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR). Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek kamerový systém, radi vám pomôžeme si vybrať ten najlepší. A nielen kamerový systém, ale aj alarm, menič napätia, rack, elektroniku či dokonca merače hrúbky laku. Z našej rozmanitej ponuky si vyberie naozaj každý.